2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Svebølle. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de seneste boliger på markedet i Svebølle er villaen på Frederiksberg 24. Denne ejendom byder på 141 kvadratmeter fordelt på 4 rum, ideelt for familier, der ønsker lidt mere plads. Grunden på 790 kvadratmeter giver rig mulighed for udendørs aktiviteter.
Frederiksberg-villaens pris er sat til 1.595.000 kr., og selvom oplysning om den månedlige ejerudgift mangler, kan de interesserede allerede nu overveje denne boligmulighed i det skønne Svebølle.
En anden oplagt mulighed er rækkehuset på Lerbjergvej 7B. Ejendommen tilbyder 83 kvadratmeter og 2 rum, hvilket kan være perfekt for enlige eller par. Grunden strækker sig over 753 kvadratmeter, og prisen er sat til 1.195.000 kr.
Oplysninger om månedlig ejerudgift for Lerbjergvej er ikke tilgængelige, men ejendommens placering og størrelse kan tiltrække dem, der søger en mindre og overkommelig bolig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.